Hallitus

Vuoden 2020 Kultu ry:n hallitus


» Puheenjohtaja: Karoliina Kokko (karoliina.kokko@student.oulu.fi)
» Varapuheenjohtaja: Eveliina Tiusanen (eveliina.tiusanen@student.oulu.fi)
» Talousvastaava: Miia Hietala (talousvastaava.kultu@gmail.com)
» Sihteeri: Noora Piipponen (noora.piipponen@student.oulu.fi)
» Fuksivastaava: Juuli Koskinen (jkoskine19@student.oulu.fi)
» Tapahtumavastaava: Juuso Luomala (juusoluomala97@gmail.com)
» Kulttuuri- ja somevastaava: Niina Niemelä  (niina.niemela@student.oulu.fi)
» Hallituksen jäsen: Salla Marjakangas  (salla.marjakangas@student.oulu.fi)
» Koulutus- ja sosiaalipoliittinen vastaava ja häirintäyhdyshenkilö, varajäsen: Erika Karlsson (jenna.karlsson@student.oulu.fi)
» Kiltahuone- ja haalarimerkkivastaava, varajäsen: Noora Jurvakainen (noora.jurvakainen@student.oulu.fi)

Toimihenkilöt: 
» Liikuntavastaava: Jaakko Ervasti
» Tiedottaja: Salla Napari
» Toimihenkilö: Milla Miettinen
» Toimihenkilö: Sini Sotkasiira
» Toimihenkilö: Paavo Tuppi
» Toimihenkilö: Arttu Koivisto
» Toimihenkilö: Maria Kaasinen
» Toimihenkilö: Siru Uusi-Seppälä
» Toimihenkilö: Anna-Sofia Tastula
» Toimihenkilö: Helmi Juntunen   
» Toimihenkilö: Sumu Posio

Kultisti-lehden työryhmä:
» Oona Järvinen (päätoimittaja), Katariina Paaso ja Maria Södö
(kultistilehti@gmail.com)

Kultun edustajat Humanistisessa killassa:
» Salla Marjakangas ja Eveliina Tiusanen

Kultun edustajat Kulo ry:ssä:
» Milla Miettinen ja Siru Uusi-Seppälä


 Yhteydenotto


Pelkästään hallituksen silmille tarkoitetut sähköpostit osoitteeseen kultu-hallitus@lists.oulu.fi tai suoraan asianomaiselle hallituslaiselle.

Ainejärjestölle eli koko jäsenistölle tarkoitetut tiedotteet osoitteeseen kultu@lists.oulu.fi

Tapahtumamme ovat kiusaamisesta, häirinnästä ja epäasiallisesta käyttäytymisestä vapaita tapahtumia. Mikäli kohtaat tai todistat kiusaamista, häirintää tai epäasiallista käyttäytymistä, voit olla yhteydessä ainejärjestön häirintäyhdyshenkilöön, Erika Karlsson. Voit myös olla yhteydessä OYY:n häirintäyhdyshenkilöön (hairinta@oyy.fi).




Ei kommentteja:

Lähetä kommentti