Hallitus

 

 

Vuoden 2019 Kultu ry:n hallitus

» Puheenjohtaja: Salla Napari (salla.napari@student.oulu.fi)
» Varapuheenjohtaja: Jaakko Ervasti (jaakko.ervasti@student.oulu.fi)
» Taloudenhoitaja ja kulttuurivastaava: Karoliina Kokko (karoliina.kokko@student.oulu.fi)
» Sihteeri: Noora Piipponen (noora.piipponen@student.oulu.fi)
» Fuksivastaava: Salla Marjakangas (salla.marjakangas@student.oulu.fi)
» Kiltahuonevastaava ja varaedustaja Humanistisessa killassa: Lauri Tollola          (lauri.tollola@student.oulu.fi)
» Vuosijuhlavastaava: Annina Vahera-Chibnik  (avaherac@student.oulu.fi)
» Sosiaali- ja koulutuspoliittinen vastaava, varajäsen: Mari Smolander    (mari.smolander@student.oulu.fi)
» Tiedottaja ja viestintävastaava, varajäsen: Pinja Risto (pinja.risto@student.oulu.fi)


Toimihenkilöt: 
» Tapahtumavastaava ja Kultistityöryhmän jäsen: Julia Latvala    (julia.latvala@student.oulu.fi)
» Tapahtumatoimihenkilö: Eveliina Tiusanen
» Toimihenkilö: Taina Sormunen (taina.sormunen@student.oulu.fi),
» Toimihenkilö: Iida Taskila (iida.taskila@hotmail.com)

Kultisti-lehden työryhmä:
Helmi Juntunen (päätoimittaja), Katariina Paaso, Essi Kärnä, Markus Kaakinen, Erika Karlsson, Julia Latvala (helmi.juntunen@student.oulu.fi), (markus.kaakinen@student.oulu.fi), (julia.latvala@student.oulu.fi)

Kultun edustajat muissa järjestöissä:
» Kultu ry:n edustaja Humanistisen Killan hallituksessa: Paavo Tuppi   (paavo.tuppi@student.oulu.fi)
» Varaedustaja: Lauri Tollola (lauri.tollola@student.oulu.fi)

 Yhteydenotto


Pelkästään hallituksen silmille tarkoitetut sähköpostit osoitteeseen kultu-hallitus@lists.oulu.fi tai suoraan asianomaiselle hallituslaiselle.

Ainejärjestölle eli koko jäsenistölle tarkoitetut tiedotteet osoitteeseen kultu@lists.oulu.fi




Ei kommentteja:

Lähetä kommentti